Оперативна пам'ять HP DDR4 DIMM 1x16Gb 862976-B21
HP 862976-B21 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP DDR4 DIMM 1x16Gb 862976-B21
Усі ціни 6 →Модуль памяти для сервера HP DDR4 16GB 2400MHz (2Rx8) ECC (862976-B21) | 11 895 грн. |
Модуль пам'яті для сервера HP DDR4 16GB 2400MHz (2Rx8) ECC (862976-B21) | 11 749 грн. |
Память HPE 16GB 2Rx8 PC4-2400T-E STND Kit 862976-B21 | 11 895 грн. |
Модуль пам'яті для сервера HP DDR4 16GB 2400MHz (2Rx8) ECC (862976-B21) 86 | 11 895 грн. |
HP Модуль пам'яті для сервера HP DDR4 16GB 2400MHz (2Rx8) ECC (862976-B21) | 11 895 грн. |
HP DDR4 16GB 2400MHz (2Rx8) ECC (862976-B21) 862976-B21 | 11 895 грн. |
Модификації HP DDR4 DIMM 1x16Gb
Ціни на HP DDR4 DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
HP DDR4 DIMM 1x16Gb 726719-B21 | від 9 682 грн. | 2 пропозиції | ||
HP DDR4 DIMM 1x16Gb 862976-B21 | від 11 749 грн. | 6 пропозицій | ||
HP DDR4 DIMM 1x16Gb 879507-B21 | від 11 039 грн. | 7 пропозицій | ||
HP DDR4 DIMM 1x16Gb 815098-B21 | від 4 046 грн. | 2 пропозиції | ||
HP DDR4 DIMM 1x16Gb P00920-B21 | від 10 881 грн. | 10 пропозицій | ||
HP DDR4 DIMM 1x16Gb P00922-B21 | від 11 231 грн. | 8 пропозицій | ||
HP DDR4 DIMM 1x16Gb P43019-B21 | від 5 249 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →