Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Персональні комп'ютери   /   HP

Моноблок HP EliteStudio 8 G1i A55STET

Фото - Персональний комп'ютер HP EliteStudio 8 G1i (A55STET)
Фото 5
Порівняти ціни 16 →
Проц:Core Ultra 7, 265, 2.4 ГГц
ОЗП:32 ГБ
Відео:Intel Graphics
Накопичувач:1 ТБ
ОС:Win 11 Pro
в списокмої списки
Модифікації HP EliteStudio 8 G1i 4
Характеристики
HP EliteStudio 8 G1i A55STET
Колір
Типмоноблок
Дисплей
Діагональ екрана27 "
Роздільна здатність2560x1440 (16:9) пікс.
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Яскравість300 кд/м2
Процесор
ЧипсетIntel Q870
Типдесктопний
СеріяCore Ultra 7
Модель265
Кодова назваArrow Lake (Series 2)
Кількість ядер20
Кількість потоків20
Тактова частота2.4 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore5.3 ГГц
Тест Passmark CPU Mark49809 points
Оперативна пам'ять
Об'єм ОЗП32 ГБ
Тип пам’ятіDDR5
Тактова частота5600 МГц
Кількість слотів2
Відеокарта
Тип відеокартиінтегрована
Модель відеокартиIntel Graphics
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD
Об'єм накопичувача1 ТБ
NVMe
Роз'єм M. 2
Задня панель
Роз'ємиHDMI вихід
DisplayPort
USB-A 5Gbps2 шт.
USB-A 10Gbps2 шт.
USB-C 10Gbps2 шт.
USB-C 40G (USB4)1 шт.
Макс. моніторів, що підключаються2 шт.
Мультимедіа
LAN (RJ-45)1 Гбіт/с
Wi-FiWi-Fi 7 (802.11be)
Bluetoothv5.4
АудіочіпRealtek ALC3252
Вбудовані динаміки
Вбудований мікрофон
Вбудована web-камера
Інше
Клавіатура та мишкадротові
Потужність БЖ280 Вт
Передвстановлена ОСWin 11 Pro
Матеріал корпусапластик
Габарити (ВхШхГ)319х540х53 мм
Вага6.3 кг
Офіційний сайтhp.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP EliteStudio 8 G1i A55STET

Комп'ютер персональний моноблок HP EliteStudio 8-G1i 27" QHD IPS AG, Intel U7-265, 32GB,&#

ACDC.com.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ)
Поскаржитись
108 199 грн.

Комп'ютер HP EliteStudio 8 AI G1i AiO / Ultra7 265, 32, 1TB, WiFi, кл+м, Win11P (A55STET) A55STET

Itbox.uaЗ нами 8 років (Київ)
Поскаржитись
105 747 грн.

Моноблок HP EliteStudio 8-G1i 27" (A55STET) UA A55STET

Sota.storeМенше року (Київ)Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
107 589 грн.

Моноблок 27" HP EliteStudio 8-G1i (A55STET) A55STET

Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись

HP EliteStudio 8-G1i (A55STET) EliteStudio 8-G1i (A55STET)

COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
107 925 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на HP EliteStudio 8 G1i A55STET

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна