Монітор HP P22v G5 22 " чорний
Фото 5 |
HP P22v G5 22 " чорний
Діагональ:22 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:200 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP P22v G5 22 " чорний
Усі ціни 22 →Монітор 21.5'' HP P22v G5 (64V81AA) | 4 569 грн. |
Монитор TFT 21.5'' HP P22v G5, VA, 75Gz, VGA, HDMI, черный 64V81 | 4 657 грн. |
Монітор HP P22v G5 Black (64V81AA) | 4 689 грн. |
Монитор HP 21.5'' P22v G5 (64V81AA) | 4 788 грн. |
Монітор HP P22v G5 (64V81AA) | 4 818 грн. |
ще 17 пропозицій