Монітор HP OMEN 25 25 " чорний (Z7Y57AA)
Відео 14Фото 8 |
Яскравий представник роду геймерських моніторів з лінійки Omen наділений всіма невід'ємними атрибутами серйозного інструменту для завзятих кіберспортсменів-любителів. 24.5-дюймовий пристрій побудовано на базі швидкої TN-матриці формату FullHD (1920х1080 пікселів) з часом відгуку 1 мс GtG і частотою оновлення 144 Гц. Все це «приправлено» підтримкою технології AMD FreeSync, яка синхронізує частоти зміни кадрів монітора і відеокарти Radeon.
При цьому в 27-дюймової версії моделі застосовується конкуруюча технологія NVIDIA G-Sync, що працює у зв'язці з відеокартами GeForce. Також екран у HP Z7Y57AA характеризується високоюпіковою яскравістю — 400 кд/м². Для підключення безпосередньо до монітора периферії на озброєння моделі поставлено 2-портовий USB-концентратор. Окремої згадки заслуговує функціональна підставка з можливістю регулювання положення панелі по висоті. Підключення монітора до джерел сигналу виконується через цифрові інтерфейси DisplayPort і HDMI (2 шт.).
Купити HP OMEN 25 25 " чорний
Усі ціни 6 →HP OMEN 25 (Z7Y57AA) | 9 450 грн. |
Монітор HP 24.5" OMEN 25 (Z7Y57AA) | 8 599 грн. |
РК монітор HP OMEN 25 (Z7Y57AA) | 8 589 грн. |
Монітор HP Omen 25" (Z7Y57AA) | 8 774 грн. |
HP Omen 25" (Z7Y57AA) | 8 988 грн. |
Монітор HP 24.5" OMEN 25 (Z7Y57AA) [72212] | 10 749 грн. |
порівнював із benq zowie - там трохи краща динамічна контрастність, але й цієї вистачає з головою картинка, досить просте меню, є 2 hdmi, дроти в комплекті, вихід на навушники - є, і звичайно ж - DP зі 144 Гц не знайшов користуюся HP OMEN 25 менше місяця |