Монітор HP V22v G5 21.45 " чорний (65P56AA)
Фото 6 |
HP V22v G5 21.45 " чорний
Діагональ:21.45 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:200 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP V22v G5 21.45 " чорний
Усі ціни 9 →Монитор 21.5'' HP V22v G5, VA, HDMI, черный 65P56E9 | 5 321 грн. |
Монітор HP V22v G5 Black (65P56E9) 65P56E9 | 5 293 грн. |
TFT 21.5'' HP V22v G5, VA, HDMI, черный 65P56E9 | 5 293 грн. |
Монітор HP V22v G5 (65P56E9) 65P56E9 | 5 293 грн. |
HP Монітор HP V22v G5 (65P56E9) 65P56E9 | 5 293 грн. |
ще 4 пропозиції