SSD HP S750 16L54AA 1 ТБ
Відео 1Фото 4 |
HP 16L54AA 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP S750 16L54AA 1 ТБ
Усі ціни 24 →Накопитель SSD 2.5" 1TB S750 HP (16L54AA) | 2 882 грн. |
Hp Ssd S750 1 Tb (16L54AA # ABB) | 3 329 грн. |
Hp Ssd S750 1 Tb (16L54AA#ABB) | 3 237 грн. |
SSD-накопичувач HP S750 1TB 2.5" SATAIII TLC (16L54AA#ABB) | 3 319 грн. |
HP 2.5" 1TB S750 16L54AA | 2 629 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації HP S750 16L54AA
Ціни на HP S750 16L54AA |
---|---|---|---|---|
HP S750 16L52AA 256 ГБ | від 1 041 грн. | 37 пропозицій | ||
HP S750 16L53AA 512 ГБ | від 1 572 грн. | 40 пропозицій | ||
HP S750 16L54AA 1 ТБ | від 2 529 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →