Комутатор Huawei CloudEngine S5735-L24P4X-A1
Huawei CloudEngine S5735-L24P4X-A1 24 GE / 4 SFP+, PoE 380 Вт 48 GE / 4 SFP+ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huawei CloudEngine S5735-L24P4X-A1
Усі ціни 15 →Huawei 98011318 — Комутатор керований CloudEngine S5735-L24P4X-A1, 24х10/1 | 73 950 грн. |
Комутатор HUAWEI S5735-L24P4X-A1 S5735-L24P4X-A1 98011318 | 74 743 грн. |
Huawei S5735-L24P4X-A1 (98011318) 98011318 | 85 134 грн. |
Huawei S5735-L24P4X-A1 (98011318) 98011318 | 73 950 грн. |
Huawei S5735-L24P4X-A1 98011318 | 82 999 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Huawei CloudEngine S5735-L24P4X-A1
Ціни на Huawei CloudEngine S5735-L24P4X-A1 |
---|---|---|---|---|
Huawei CloudEngine S5735-L24P4X-A1 | від 73 950 грн. | 15 пропозицій | ||
Huawei CloudEngine S5735-L48T4X-A1 | від 69 226 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →