Комутатор MikroTik CRS326-24G-2S+IN
Відео 5Фото 2 |
MikroTik CRS326-24G-2S+IN |
|
Маршрутизатор має дві операційні системи, RouterOS і SwitchOS. Рівень ліцензування 5.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik CRS326-24G-2S+IN
Усі ціни 54 →MikroTik CRS326-24G-2S+IN | 9 890 грн. |
MikroTik CRS326-24G-2S+IN | 8 897 грн. |
Сетевой коммутатор Mikrotik CRS326-24G-2S+IN | 7 434 грн. |
Мережевий комутатор Mikrotik CRS326-24G-2S+IN | 7 585 грн. |
Mikrotik CRS326-24G-2S+IN Комутатор | 7 560 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →