Комутатор HP Aruba 6000-24G-4SFP (R8N88A)
HP Aruba 6000-24G-4SFP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba 6000-24G-4SFP
Усі ціни 16 →HPE R8N88A | 52 840 грн. |
HP Aruba 6000 R8N88A — Комутатор керований L2 24xGbE 4xSFP 104 Гбіт/с | 63 090 грн. |
HP Aruba 6000 24G (R8N88A) R8N88A | 57 297 грн. |
HP 6000-24G-4SFP (R8N88A) 6000-24G-4SFP (R8N88A) | 54 439 грн. |
Aruba CX 6000 (R8N88A) R8N88A | 63 090 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації HP Aruba 6000-24G-4SFP
Ціни на HP Aruba 6000-24G-4SFP |
---|---|---|---|---|
HP Aruba 6000-12G-PoE+2G/2SFP | від 29 760 грн. | 15 пропозицій | ||
HP Aruba 6000-24G-4SFP | від 23 760 грн. | 16 пропозицій | ||
HP Aruba 6000-24G-PoE+4SFP-370W | від 46 781 грн. | 10 пропозицій | ||
HP Aruba 6000-48G-4SFP | від 36 400 грн. | 29 пропозицій | ||
HP Aruba 6000-48G-PoE+4SFP-370W | від 70 520 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →