JBL Tune Buds
Відео 12Фото 36 |
JBL Tune Buds |
|
Стильні та легкі бездротові внутрішньоканальні навушники класу True Wireless з тривалим часом автономної роботи, фірмовим басовим звучанням JBL Pure Bass Sound, гарним вологозахистом рівня IP54, підтримкою технології активного шумозаглушення (ANC) та сенсорним керуванням. Призначені для користувачів, які бажають придбати надійні, зручні TWS-навушники з гарною звукоізоляцією, що дозволяє повноцінно насолоджуватися музикою в галасливому оточенні (на вулиці, в торговому центрі, громадському транспорті або в літаку).
Позиціонуються як продукт середньої цінової категорії 2023, який пропонуються в чотирьох варіантах колірних рішень. Збалансована ціна навушників JBL Tune Buds робить їх добрим вибором для різних користувачів, в т.ч. для молоді та підлітків, багатьом з яких припаде до душі повноцінний басовий звук. За якісне звучання широкого частотного діапазону відповідає велика діафрагма динамічних випромінювачів (діаметр 10 мм). Потужний звук цих навушників підійде для відтворення будь-яких сучасних популярних жанрів, включаючи EDM та хіп-хоп. Поєднання мобільних або стаціонарних джерел цифрового аудіосигналу (смартфонів, планшетів, ноутбуків, ігрових консолей) застосовується енергоефективний бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.3, що забезпечує низькі затримки і робочий радіус до 10 м.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Tune Buds
Усі ціни 286 →Навушники JBL Tune Buds (Black) JBLTBUDSBLK | 2 999 грн. |
Навушники JBL Tune Buds Black (JBLTBUDSBLK) | 2 999 грн. |
Навушники JBL Tune Buds (JBLTBUDSWHT) White | 2 999 грн. |
Навушники JBL Tune Buds Purple (JBLTBUDSPUR) | 2 679 грн. |
Бездротові навушники JBL Tune Buds Black (JBLTBUDSBLK) JBLTBUDSBLK | 2 999 грн. |