Смартфон Huawei Nova 10 128 ГБ
Відео 38Фото 20 |
Huawei Nova 10 128 ГБ
2022 рікNova120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкастереонемає 3.5 ммWi-Fi 6безрамковийекран-водоспадультратонкий
Екран:6.67 ", вигнутий, 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 778G 5G
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП
Відео:4K
Акумулятор:4000 мАгод
Вага:168 г
Частота дискретизації сенсорного шару 300 Гц.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Huawei Nova 10 128 ГБ
Усі ціни 26 →Смартфон Huawei Nova 10 8/128GB SilverДисплей: 6.67" OLED (2400 x 1080) / 395 ppi / Процесор: Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G (6 nm) Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 6... ще70 & 4x1.8 GHz Kryo 670) / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована пам'ять: 128 ГБ / Слот для карт пам'яті: Відсутнє / Камера: Потрійний 50 МП (f/1.9) + 8 МП (f/2.2) + 2 МП (f/2.4) / LED спалах / HDR / Панорама / Фронтальна 60 МП (f/2.4) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.2, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/a/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot / GPS / NFC / Батарея: 4000 мАг / Вага: 168 г / Операційна система: HarmonyOS 2.0 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2022 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 17 110 грн. |
Huawei Nova 10 8/128GB SilverСмартфон 2 SIM екран: 6,67" OLED 2400х1080 вбудована пам'ять: 128 ГБ оперативна пам'ять: 8 ГБ процесор: Qualcomm SM73... ще25 Snapdragon 778G 4G ОС: Android 12 акумулятор: 4000 мАч8 f/2.2, надширококутна) + 2 (f/2.4, сенсор глибини) Мп колір: чорний NFC: + Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 15 298 грн. |
Смартфон Huawei Nova 10 8/128GB SilverДисплей: 6.67" OLED (2400 x 1080) / 395 ppi / Процессор: Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G (6 nm) Octa-core (4x2.4 GHz Kryo... ще670 & 4x1.8 GHz Kryo 670) / Оперативная память: 8 ГБ / Встроенная память: 128 ГБ / Слот для карт памяти: отсутствует / Камера: Тройная 50 МП (f/1.9) + 8 МП (f/2.2) + 2 МП (f/2.4) / LED вспышка / HDR / Панорама / Фронтальная 60 МП (f/2.4) / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.2, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/a/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot / GPS / NFC / Батарея: 4000 мАч / Вес: 168 г / Операционная система: HarmonyOS 2.0 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2022 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 16 804 грн. |
Huawei Nova 10 8/128GB Starry Silver MJ-057540 | 15 899 грн. |
Смартфон Huawei Nova 10 8/128GB Starry Black | 15 336 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Huawei Nova (середні +)Порівняти в таблиці →
від 7 334 грн.
6.4 ", 398 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Hisilicon Kirin 970, камера: 3 модулі, 48 МП, + 16 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: 3750 мАгод, 172 г
від 14 771 грн.
екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 168 г, ультратонкий
від 9 143 грн.
6.75 ", 260 ppi, 60 Гц, Android 11.0 (HMS), 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Kirin 710, камера: 3 модулі, 48 МП, + 5 МП, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 199 г
від 19 574 грн.
екран-водоспад, 6.78 ", 429 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 191 г
від 11 756 грн.
екран-водоспад, 6.57 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 169 г
від 8 900 грн.
6.78 ", 387 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 191 г
від 11 300 грн.
екран-водоспад, 6.7 ", 391 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 9 500 грн.
6.67 ", 391 ppi, 60 Гц, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 662, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 190 г
від 16 278 грн.
6.67 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680G 4G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 184 г, ультратонкий
від 7 499 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Kirin 710, камера: 3 модулі, 50 МП, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 26 212 грн.
екран-водоспад, 6.78 ", 429 ppi, 120 Гц, HarmonyOS, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 168 г, ультратонкий
від 9 135 грн.
6.26 ", 412 ppi, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Kirin 980, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3750 мАгод, 174 г
екран-водоспад, 6.7 ", 391 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 14 700 грн.
6.67 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680G 4G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 184 г, ультратонкий
від 10 780 грн.
6 ", 402 ppi, 60 Гц, Android 8.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Hisilicon Kirin 960, камера: 2 модулі, 20 МП, + 16 МП, съемка 4K, NFC, зарядка: fast charge, 3340 мАгод, 169 г
від 5 999 грн.
6.26 ", 412 ppi, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, HiSilicon Kirin 980, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3750 мАгод, 174 г
від 21 500 грн.
5G, 6.57 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 9.0 (HMS), без сервісів Google, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, HiSilicon Kirin 990 5G, камера: 3 модулі, 40 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, зарядка: fast charge, 4200 мАгод, 212 г
від 8 294 грн.
6.3 ", 409 ppi, Android 8.1, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Hisilicon Kirin 970, камера: 2 модулі, 16 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, FaceID, NFC, зарядка: fast charge, 3750 мАгод, 166 г, ультратонкий
від 15 028 грн.
6.67 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 186 г, ультратонкий
Відеоогляди
Huawei Nova 10 | Unboxing en español
3 листопада 2022115 238 переглядів
Huawei nova 10 | Unboxing en Español
18 жовтня 202252 528 переглядів
Huawei Nova 10 Pro | Настройки уведомлений - Как включить режим не беспокоить на Huawei Nova 10 Pro
23 жовтня 2022294 перегляда
Huawei Nova 10 Pro vs Huawei Nova 9 Pro
11 липня 2022477 переглядів
Как сбросить пароль на телефоне Huawei Nova 10 Pro? Сброс пароля Huawei Nova 10 Pro
24 жовтня 2022910 переглядів
HUAWEI Nova 10SE | Снимок экрана - Как сделать скриншот на HUAWEI Nova 10SE
8 грудня 2022321 перегляд
Huawei Nova 10 SE
27 березня 2023155 переглядів
Huawei Nova 10 Pro | Режим разработчика - Как открыть настройки разработчика на Huawei Nova 10 Pro
23 жовтня 2022207 переглядів
Huawei Nova 10 Pro | Дата и время - Как настроить дату и время на Huawei Nova 10 Pro
23 жовтня 2022172 перегляда
Huawei Nova 10 Pro | Разблокировка экрана - Как добавить отпечаток пальца на Huawei Nova 10 Pro
23 жовтня 2022335 переглядів
HUAWEI Nova 10SE | Что делать, если забыл пароль экрана блокировки от HUAWEI Nova 10SE
10 грудня 20224 719 переглядів
HUAWEI Nova 10SE | Как включить или выключить резервное копирование гугл на HUAWEI Nova 10SE
10 грудня 2022957 переглядів
HUAWEI Nova 10SE | Как включить мобильную точку доступа на HUAWEI Nova 10SE
8 грудня 2022394 перегляда
Как вставить сим-карту на Huawei Nova 10? / SIM карта Huawei Nova 10
27 жовтня 20223 011 переглядів
Huawei Nova 11 SE Vs Huawei Nova 10 SE
3 листопада 20234 123 перегляда
HUAWEI NOVA 10 series | 10se | 10 | 10 PRO UNBOXING &SPECIFICATIONS
30 жовтня 2022289 переглядів
HUAWEI AppGallery, May Google!? Let's Talk About it featuring HUAWEI nova 10!
22 листопада 2022525 переглядів
Huawei nova 10 Unboxing & first look #huawei#nova#nova10#huaweinova10 #unboxing#short#shortvideo
3 листопада 2022138 переглядів
Huawei Nova 10 Vs Huawei Pocket S. #Trakontech #Huawei Nova 10 #Huawei Pocket S.
3 листопада 2022108 переглядів
HUWAEI NOVA 10 PRO
17 лютого 2023123 перегляда
MOTOROLA MOTO X40 VS HUAWEI NOVA 10 PRO FULL SPECIFICATIONS COMPARISON
16 грудня 2022212 переглядів
HUAWEI nova 10 series TVC
30 вересня 2022460 переглядів
هواوي نوفا 10 - فتح العلبة و سعر HUAWEI Nova 10
17 липня 20223 151 перегляд
Unboxing Huawei Nova 10 SE with Freebuds SE
6 листопада 2022295 переглядів
HUAWEI NOVA 10 PRO HIDDEN FEATURES
4 листопада 20221 239 переглядів
HUAWEI NOVA 10 VS OPPO RENO 8 FULL SPECIFICATION COMPARISON
29 червня 20223 556 переглядів
Huawei Nova 10 vs Huawei Nova 10 Pro
29 червня 2022251 перегляд
XIAOMI REDMI NOTE 12 EXPLORER VS HUAWEI NOVA 10 SPECIFICATIONS COMPARISON
29 жовтня 2022282 перегляда
Piękny Smartfon, Świetny Aparat! HUAWEI Nova 10 Pro - Pomysł na prezent! #poradnikświąteczny
13 грудня 20222 045 переглядів
HUAWEI Nova 10 Pro Antutu Test
15 січня 2023344 перегляда
HUAWEI Nova 10 Pro Test Temperatur Snapdragon 778g
16 січня 2023155 переглядів
HUAWEI Nova 10 Pro Jakość Zdjęć
23 січня 2023156 переглядів
HUAWEI Nova 10 Pro Jasność Ekranu
17 січня 2023124 перегляда
HUAWEI Nova 10 Pro Geekbench Test
15 січня 2023192 перегляда
Huawei nova 10 Pro - przykładowy film nocny w 1080p
18 жовтня 2022303 перегляда
Huawei nova 10 Pro - przykładowy film dzienny w 1080p
18 жовтня 2022337 переглядів
nova 10 PRO | Recenzja bardzo dobrego smartfona do zdjęć od Huawei
3 жовтня 202210 398 переглядів
Huawei Nova 10 Pro | Jest Moc, Fotografii! Recenzja
28 вересня 20228 276 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 16 299 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 14 460 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г
від 13 899 грн.
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 50 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 192 г
від 16 399 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 12 791 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 197 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП