Смартфон Huawei Nova 10 SE 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 11Фото 19 |
Huawei Nova 10 SE 256 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 90 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 680G 4G
Камера:3 модулі, 108 МП, + 8 МП
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:184 г
Частота дискретизації сенсорного шару – 270 Гц.
Верся 6/128 ГБ з одним слотом для SIM-карти та без NFC. Немає сервісів Google.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Huawei Nova 10 SE 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 36 →Смартфон Huawei Nova 10 Se 8/256GB SilverДисплей: 6.67" OLED (1080 x 2400) / 395 ppi / Процесор: Qualcomm Snapdragon 680G 4G (6 nm) Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A73 &... ще4x1.9 GHz Cortex-A53) / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована пам'ять: 256 ГБ / Слот для карт пам'яті: отсутствует / Камера: Тройная 108 МП (f/1.9) + 8 МП (f/2.2) + 2 МП (f/2.4) / Dual LED вспышка / HDR / Фронтальная 16 МП (f/2.2) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS) / NFC / Батарея: 4500 мАч / Вага: 184 г / Операційна система: Android 12 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2022 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 17 560 грн. |
Huawei HUAWEI Nova 10 SE 8/256GB Starry Black CN mj-061290Екран 6.67" AMOLED (2400x1080) / Процесор восьмиядерний Snapdragon 680G 4G (2.4 ГГц) / ОЗУ 8 Гб / Камера 108+8+2 Мп + 16 Мп /... ще256 Гб вбудованої пам'яті / підтримка 2-х СІМ-карт / Тип SIM-карти Nano-SIM / Android 12 / Розміри 162.4 x 75.5 x 7.4 мм / Вага 184 г Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 16 806 грн. |
Смартфон Huawei Nova 10 Se 8/256GB SilverДисплей: 6.67" OLED (1080 x 2400) / 395 ppi / Процессор: Qualcomm Snapdragon 680G 4G (6 nm) Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A73 &... ще4x1.9 GHz Cortex-A53) / Оперативная память: 8 ГБ / Встроенная память: 256 ГБ / Слот для карт памяти: отсутствует / Камера: Тройная 108 МП (f/1.9) + 8 МП (f/2.2) + 2 МП (f/2.4) / Dual LED вспышка / HDR / Фронтальная 16 МП (f/2.2) / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS) / NFC / Батарея: 4500 мАч / Вес: 184 г / Операционная система: Android 12 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2022 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 17 246 грн. |
Huawei Nova 10 SE 8/256GB Mint Green MJ-061292 | 17 499 грн. |
Смартфон Huawei Nova 10 SE 8/256GB Starry Black | 16 848 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Huawei Nova (середні +)Порівняти в таблиці →
від 7 334 грн.
6.4 ", 398 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Hisilicon Kirin 970, камера: 3 модулі, 48 МП, + 16 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: 3750 мАгод, 172 г
від 14 771 грн.
екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 168 г, ультратонкий
від 9 143 грн.
6.75 ", 260 ppi, 60 Гц, Android 11.0 (HMS), 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Kirin 710, камера: 3 модулі, 48 МП, + 5 МП, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 199 г
від 19 574 грн.
екран-водоспад, 6.78 ", 429 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 191 г
від 11 756 грн.
екран-водоспад, 6.57 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 169 г
від 8 900 грн.
6.78 ", 387 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 191 г
від 11 300 грн.
екран-водоспад, 6.7 ", 391 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 9 500 грн.
6.67 ", 391 ppi, 60 Гц, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 662, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 190 г
від 16 278 грн.
6.67 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680G 4G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 184 г, ультратонкий
від 7 499 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Kirin 710, камера: 3 модулі, 50 МП, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 26 212 грн.
екран-водоспад, 6.78 ", 429 ppi, 120 Гц, HarmonyOS, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 168 г, ультратонкий
від 9 135 грн.
6.26 ", 412 ppi, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Kirin 980, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3750 мАгод, 174 г
екран-водоспад, 6.7 ", 391 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 14 700 грн.
6.67 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680G 4G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 184 г, ультратонкий
від 10 780 грн.
6 ", 402 ppi, 60 Гц, Android 8.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Hisilicon Kirin 960, камера: 2 модулі, 20 МП, + 16 МП, съемка 4K, NFC, зарядка: fast charge, 3340 мАгод, 169 г
від 5 999 грн.
6.26 ", 412 ppi, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, HiSilicon Kirin 980, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3750 мАгод, 174 г
від 21 500 грн.
5G, 6.57 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 9.0 (HMS), без сервісів Google, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, HiSilicon Kirin 990 5G, камера: 3 модулі, 40 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, зарядка: fast charge, 4200 мАгод, 212 г
від 8 294 грн.
6.3 ", 409 ppi, Android 8.1, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Hisilicon Kirin 970, камера: 2 модулі, 16 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, FaceID, NFC, зарядка: fast charge, 3750 мАгод, 166 г, ультратонкий
від 15 028 грн.
6.67 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 186 г, ультратонкий
Відеоогляди
Обзор и сравнение линейки Huawei Nova 10: Nova 10 SE, Nova 10, Nova 10 Pro
11 листопада 202292 146 переглядів
Huawei nova 10 SE Unboxing and review | 108 MP camera OLED Display wow best smartphone
11 листопада 202224 193 перегляда
HUAWEI NOVA 10 SERIES UNBOXING. Nova 10Se Nova 10 And King Nova 10 Pro
18 жовтня 202277 763 перегляда
Huawei nova 10 SE REVIEW
14 листопада 202243 909 переглядів
HUAWEI nova 10 SE review: Best selfie camera phone of 2022?
13 жовтня 202217 263 перегляда
Huawei Nova 10 SE Unboxing & Overview - better than the Huawei Nova 9 SE? #huaweinova10se
18 листопада 202237 156 переглядів
HUAWEI nova 10 SE Hands-On Review and First Impressions
27 вересня 2022306 891 перегляд
HUAWEI NOVA 10 SE - Same Edition? Or Did It Improved? | Gadget Sidekick
21 жовтня 2022445 844 перегляда
HUAWEI nova 10 SE Hands-On Review și Primele Impresii
27 вересня 202219 832 перегляда
Huawei Nova 10 SE - 108MP Fast Charging Phone! (Unboxing and Review)
22 жовтня 202285 723 перегляда
HUAWEI NOVA 10SE UNBOXING AND REVIEW - GRABE TO NAKA OLED DISPLAY NA AT ANG GANDA NG DESIGN!
13 жовтня 2022110 798 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Huawei Nova 10 SE
Ціни на Huawei Nova 10 SE |
---|---|---|---|---|
Huawei Nova 10 SE 128 ГБ / 8 ГБ | від 14 700 грн. | 1 пропозиція | ||
Huawei Nova 10 SE 256 ГБ / 8 ГБ | від 16 278 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
6.67 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680G 4G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 184 г, ультратонкий
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г