Зрошувач Hunter I-60-ADS
Hunter I-60-ADS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hunter I-60-ADS
Зрошувач I-60-ADS, висувна частина 8 см, регул. сектор поливу 40-360°, ста | 4 261 грн. |
Роторний дощуватель Hunter I-60-ADS | 6 400 грн. |
Роторний дощуватель Hunter I-60-ADS | 4 175 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →