Зрошувач GARDENA AquaZoom S 18710-20
Відео 7Фото 7 |
GARDENA AquaZoom S 18710-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA AquaZoom S 18710-20
Усі ціни 9 →Дождеватель Gardena AquaZoom S осциллирующий 18710-34.000.00 | 1 299 грн. |
Дождеватель осциллирующий Gardena AquaZoom S (18710-34.000.00) | 1 755 грн. |
Дождеватель осциллирующий Gardena AquaZoom S (18710-20.000.00) | 1 775 грн. |
Дощувач осцилюючий Gardena AquaZoom S (18710-34) | 1 755 грн. |
Дощувач осцилюючий Gardena AquaZoom S (18710-20.000.00) | 1 775 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →