Зрошувач GARDENA T 380 8205-29
Відео 2Фото 5 |
GARDENA T 380 8205-29 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA T 380 8205-29
Усі ціни 8 →Дождеватель Gardena T 380 выдвижной с турбоприводом 08205-29.000.00 | 1 795 грн. |
Турбодождеватель секторный выдвижной Gardena T 380 (08205-29.000.00) | 1 955 грн. |
Висувний турбодощуватель Gardena T380 08205-29.000.00 | 1 795 грн. |
Турбодощувач висувний Gardena T 380 (08205-29) | 1 815 грн. |
Висувний турбодощуватель Gardena T380 08205-29.000.00 | 1 955 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →