Вантажна шина HunterRoad H612 315/80 R22.5 156L
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
HunterRoad H612 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HunterRoad 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HunterRoad.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HunterRoad H612 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 12 →HunterRoad H612 (рульова вісь) 315/80 R22.5 156/153L | 8 970 грн. |
HunterRoad H612 (рулевая) 315/80 R22.5 156/153L | 7 543 грн. |
HunterRoad H612 (рулевая) 315/80 R22.5 156/153L 20PR | 8 103 грн. |
HUNTERROAD Вантажна шина HUNTERROAD H612 (рульова) 315/80R22.5 156/153L | 8 208 грн. |
Вантажна шина HUNTERROAD H612 (рульова) 315/80R22.5 156/153L | 8 094 грн. |
ще 7 пропозицій