Вантажна шина Ovation RSVI-162 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation RSVI-162 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation RSVI-162 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 12 →Ovation RSVI-162 (рулевая) (295/80R22.5 152M) | 8 059 грн. |
Ovation rsVI-162 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 8 100 грн. |
Ovation RSVI-162 295/80 R22.5 152/149M | 7 925 грн. |
Грузовые шины Ovation RSVI-162 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149M 18PR 100247 | 8 017 грн. |
Шини Ovation RSVI-162 (рулевая) 295/80 R22,5 152/149M 18PR | 7 668 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Ovation RSVI-162 295/80 R22.5 152M
Ціни на Ovation RSVI-162 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Ovation RSVI-162 295/80 R22.5 152M | від 7 668 грн. | 12 пропозицій | ||
Ovation RSVI-162 315/80 R22.5 154M | від 8 782 грн. | 1 пропозиція | ||
Ovation RSVI-162 315/80 R22.5 156L | від 7 925 грн. | 12 пропозицій |