Вантажна шина HunterRoad H701 315/80 R22.5 156L
Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
HunterRoad H701 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HunterRoad H701 315/80 R22.5 156L
HunterRoad H701 (универсальная) 315/80 R22.5 156/153L 20PR | 8 103 грн. |
HunterRoad H701 (315/80R22.5 156L) | 8 132 грн. |
Шина HunterRoad H701 (універсальна) 315/80 R22.5 156/153L PR20 | 8 300 грн. |