Рюкзак HURU H2 Model 22 л
Відео 3Фото 9 |
HURU H2 Model |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HURU 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HURU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HURU H2 Model 22 л
Усі ціни 6 →HURU - H2 Green HH2-002 | 8 325 грн. |
Міський рюкзак HURU H2 Model Red 22л HURU H2-RED | 8 325 грн. |
Міський рюкзак HURU H2 Model Brown 22л HURU H2-BROWN | 8 325 грн. |
Міський рюкзак HURU H2 Model Зелений 22л HURU H2-Green | 8 325 грн. |
Міський рюкзак HURU H2 Model Red-Brown 22л HURU H2-RED-BROWN | 8 325 грн. |
Міський рюкзак HURU H2 Model Сірий 22л HURU H2-Grey | 8 325 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →