Рюкзак Thule Crossover 2 Backpack 20L 20 л
Відео 5Фото 30 |
Thule Crossover 2 Backpack 20L |
|
Рюкзак оснащений кишенею з захистом від несанкціонованого зчитування даних RFID і кріпленням на ручку валізи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Crossover 2 Backpack 20L 20 л
Усі ціни 22 →Thule - Crossover 2 Backpack 20L Black TH3203838 | 9 499 грн. |
Рюкзак Thule Crossover 2 Backpack 20L (Black) TH 3203838 962576 | 9 499 грн. |
Thule Crossover 2 20L Dark Blue (C2BP-114) for MacBook 13-14" | 8 550 грн. |
Рюкзак Thule Crossover 2 Backpack 20L (Dress Blue) TH 3203839 TH 3203839 | 9 499 грн. |
Thule Рюкзак для ноутбука Crossover 2 14 Dress Blue (TH 3203839) | 9 499 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →