Тример Husqvarna 545FR (9676379-01)
Husqvarna 545FR
Двигун:бензиновий
Потужність:2100 Вт, 2.8 л.с.
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:45 см
Тип штанги:пряма
Вага:8.7 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики 545FR
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna 545FR
Мотокоса Husqvarna 545FR 9676379-04 | 26 499 грн. |
Кущоріз Husqvarna 545FR бензиновий, 2.1 кВт 9676379-01 | 26 499 грн. |
Травокосилка Husqvarna 545FR 9676379-04 | 26 499 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →