Оперативна пам'ять Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6AFR8A-PBN0
Hynix HMT41GS6AFR8A-PBN0 |
|
Компактний одноранговий модуль оперативної пам'яті стандарту SO-DIMM DDR3 об'ємом 8 Гб, здатний працювати з ефективною тактовою частотою 1600 МГц. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2016 року. Належить до категорії DDR3 Low Voltage. Від звичайних модулів SO-DIMM DDR3-1600 відрізняється можливістю експлуатації на зниженій напрузі живлення 1,35 В (подача стандартних 1,5 В також можлива).
Може застосовуватися для нарощування об'єму оперативної пам'яті в ноутбуках, нетбуках і неттопах. Крім цього підійде для використання в складі компактних miniPC-систем. У паспортному режимі гарантується безпроблемна роботи на частоті 1600 МГц з таймінгами CL11-11-11 при напрузі 1,35 В.при таких робочих параметрах модуль оперативної пам'яті Hynix SODIMM DDR3 1x8Gb забезпечує пропускну здатність 12,8 Гбіт/сек, чого достатньо для офісних, багатоцільових домашніх та ігрових систем. Підтримується парне використання таких модулів у складі двоканальних комплектів. Виробником гарантується максимальна сумісність з усіма підтримуючими цей тип пам'яті рішеннями Intel і AMD, в тому числі мобільними платформами з вбудованим в CPU відеоядром. Завдяки невисокій робочій напрузі модуль практично не гріється і може використовуватися в надщільних компоновках.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hynix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hynix.
Купити Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6AFR8A-PBN0
Усі ціни 9 →Модуль пам`ятi SO-DIMM 8GB/1600 DDR3L Hynix (HMT41GS6AFR8A-PB) HMT41GS6AFR | 650 грн. |
ОЗУ SO-DIMM 8GB/1600 DDR3L Hynix (HMT41GS6AFR8A-PB) HMT41GS6AFR8A-PB | 648 грн. |
Память SK hynix 8 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (HMT41GS6AFR8A-PB) HMT41GS6AFR | 654 грн. |
Hynix 8 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (HMT41GS6AFR8A-PB) | 720 грн. |
Hynix DDR3L SO-DIMM 8GB/1600 (HMT41GS6AFR8A-PB) hmt41gs6afr8a-pb | 720 грн. |
Модификації Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb
Ціни на Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6BFR8A | від 550 грн. | 11 пропозицій | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6MFR8C-PBNA | від 794 грн. | 2 пропозиції | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6MFR8C-PB | від 731 грн. | 19 пропозицій | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6BFR8A-PBN0 | від 876 грн. | 1 пропозиція | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6DFR8A-PBN0 | від 689 грн. | 7 пропозицій | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x8Gb HMT41GS6AFR8A-PBN0 | від 648 грн. | 9 пропозицій |