Оперативна пам'ять Team Group Elite SO-DIMM DDR3 1x8Gb TED38G1600C11-S01
Team Group TED38G1600C11-S01 1600 МГц CL11 1.5 В 1600 МГц CL11 1.35 В |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group Elite SO-DIMM DDR3 1x8Gb TED38G1600C11-S01
Усі ціни 14 →Модуль пам`ятi SO-DIMM 8Gb DDR3 1600 Team Elite (TED38G1600C11-S01) TED38G | 635 грн. |
Модуль памяти для ноутбука SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz Team (TED38G1600C11-S0 | 793 грн. |
Team SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz (TED38G1600C11-S01) TED38G1600C11-S01 | 793 грн. |
Team 8 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz (TED38G1600C11-S01) TED38G1600C11-S01 | 749 грн. |
Team TED38G1600C11-S01 | 714 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Team Group Elite SO-DIMM DDR3 1x8Gb
Ціни на Team Group Elite SO-DIMM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group Elite SO-DIMM DDR3 1x8Gb TED38G1600C11-S01 | від 635 грн. | 14 пропозицій | ||
Team Group Elite SO-DIMM DDR3 1x8Gb TED3L8G1600C11-S01 | від 636 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →