Кондиціонер Hyundai ARN/ARU-12HSSUAWF1 35 м²
Відео 1Фото 19 |
Hyundai ARN/ARU-12HSSUAWF1 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1040/1020 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ARN/ARU-12HSSUAWF1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hyundai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hyundai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hyundai ARN/ARU-12HSSUAWF1 35 м²
Усі ціни 9 →Инверторный кондиционер Hyundai ARN12HSSUAWF1/ARU12HSSUAWF1 0101040807-100 | 16 999 грн. |
Кондиціонер Hyundai ARN12HSSUAWF1/ARU12HSSUAWF1 | 15 155 грн. |
Кондиціонер Hyundai ARN12HSSUAWF1/ARU12HSSUAWF1 (Model F) | 16 999 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Hyundai ARN12HSSUAWF1/ARU12HSSUAWF1 | 16 999 грн. |
Кондиціонер Hyundai ARN12HSSUAWF1/ARU12HSSUAWF1 | 15 157 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Hyundai ARN/ARU-12HSSUAWF1
Ціни на Hyundai ARN/ARU-12HSSUAWF1 |
---|---|---|---|---|
Hyundai ARN/ARU-07HSSUAWF1 20 м² | від 12 250 грн. | 7 пропозицій | ||
Hyundai ARN/ARU-09HSSUAWF1 25 м² | від 13 030 грн. | 9 пропозицій | ||
Hyundai ARN/ARU-12HSSUAWF1 35 м² | від 15 155 грн. | 10 пропозицій | ||
Hyundai ARN/ARU-18HSSUAWF1 52 м² | від 25 640 грн. | 4 пропозиції | ||
Hyundai ARN/ARU-24HSSUAWF1 70 м² | від 33 099 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →