Кондиціонер Hyundai ARN/ARU-07HSSUAWF1 20 м²
Відео 1Фото 19 |
Недорогий побутовий інверторний кондиціонер для настінного монтажу. Виконаний у вигляді спліт-системи із зовнішнім блоком, оснащеним якісним компресором виробництва Toshiba (GMCC). Призначений для охолодження, нагрівання, осушення та вентиляції житлових, офісних та господарсько-побутових приміщень площею до 20 м². Мінімальна зовнішня температура при якій зберігається працездатність режиму обігріву (теплового насоса) становить -15 °C, що важливо для умов вітчизняного клімату.
Кондиціонер Hyundai ARN/ARU-07HSSUAWF1 отримав простий та елегантний дизайн внутрішнього блоку, обладнаного прихованим LED-індикатором температури. Завдяки скромним габаритам та білому кольору, він легко та гармонійно впишеться у будь-який сучасний інтер'єр. Мікропроцесорна система управління пристроєм забезпечує простоту та зручність експлуатації. Можливе програмування за таймером та робота в повністю автоматичному режимі, при якому користувачем задається лише необхідна температура. Завдяки вдосконаленим теплообмінникам, що мають ребра зі спеціальним захисним гідрофільним покриттям, конструкція зовнішнього та внутрішнього блоку вийшла надійною та довговічною. Передбачено самоочищення, яке автоматично включається після завершення роботи.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hyundai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hyundai.
Купити Hyundai ARN/ARU-07HSSUAWF1 20 м²
Усі ціни 7 →Инверторный кондиционер Hyundai ARN07HSSUAWF1/ARU07HSSUAWF1 0101040807-100 | 13 999 грн. |
Кондиціонер Hyundai ARN07HSSUAWF1/ARU07HSSUAWF1 | 12 250 грн. |
Кондиціонер Hyundai ARN07HSSUAWF1/ARU07HSSUAWF1 (Model F) | 13 999 грн. |
Кондиціонер Hyundai ARN07HSSUAWF1/ARU07HSSUAWF1 | 14 999 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Hyundai ARN07HSSUAWF1/ARU07HSSUAWF1 | 13 999 грн. |
Кондиціонер Hyundai ARN07HSSUAWF1/ARU07HSSUAWF1 | 12 252 грн. |
Кондиціонер HYUNDAI ARN07HSSUAWF1/ARU07HSSUAWF1 (Wi-Fi опція) | 13 999 грн. |
Модификації Hyundai ARN/ARU-07HSSUAWF1
Ціни на Hyundai ARN/ARU-07HSSUAWF1 |
---|---|---|---|---|
Hyundai ARN/ARU-07HSSUAWF1 20 м² | від 12 250 грн. | 7 пропозицій | ||
Hyundai ARN/ARU-09HSSUAWF1 25 м² | від 13 030 грн. | 9 пропозицій | ||
Hyundai ARN/ARU-12HSSUAWF1 35 м² | від 15 155 грн. | 10 пропозицій | ||
Hyundai ARN/ARU-18HSSUAWF1 52 м² | від 25 640 грн. | 4 пропозиції | ||
Hyundai ARN/ARU-24HSSUAWF1 70 м² | від 33 099 грн. | 3 пропозиції |