Душова система Ibergrif River M17021 IB0019
Ibergrif River M17021 IB0019 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ibergrif 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ibergrif.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ibergrif River M17021 IB0019
Усі ціни 8 →Душова система із змішувачем IBERGRIF RIVER M17021 (IB0019) | 7 451 грн. |
Душова колона із змішувачем IBERGRIF RIVER M17021 (IB0019) | 6 209 грн. |
Душова колона із змішувачем Ibergrif River M17021 (IB0019) | 8 382 грн. |
Душова колона із змішувачем IBERGRIF RIVER M17021 (IB0019) | 8 382 грн. |
Душова колона зі змішувачем Ibergrif River M17021 (IB0019) | 6 209 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →