Душова система MIXXUS Premium Sofia White/Chr-009-J MI1667
MIXXUS Premium Sofia White/Chr-009-J MI1667 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Sofia White/Chr-009-J MI1667
Усі ціни 7 →Душова система MIXXUS SOFIA із верхнім душем із нержавіючої сталі хром MI1 | 5 047 грн. |
Душова система зі змішувачем MIXXUS PREMIUM SOFIA White/Chr-009-J (MI1667) | 5 047 грн. |
Душова колона із змішувачем MIXXUS PREMIUM SOFIA White/Chr-009-J (MI1667) | 5 047 грн. |
Душова система зі змішувачем MIXXUS PREMIUM SOFIA White/Chr-009-J (ST3597) | 5 047 грн. |
Душова система MIXXUS SOFIA із верхнім душем із нержавіючої сталі хром MI1 | 5 047 грн. |
Душова колона зі змішувачем Mixxus PREMIUM SOFIA White / Chr - 009-J MI166 | 6 163 грн. |
Душова система із змішувачем MIXXUS PREMIUM SOFIA White/Chr-009-J (SX70597 | 5 047 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →