Кондиціонер IDEA ISR-09HR-BN1 25 м²
IDEA ISR-09HR-BN1 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
Споживання:980/1000 Вт
Функції:нічний режим, іонізація, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ISR-09HR-BN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IDEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IDEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IDEA ISR-09HR-BN1 25 м²
Кондиціонер Idea ISR-09HR-BN1 | 8 010 грн. |
Спліт-система Idea ISR-09HR-BN1 | 8 012 грн. |
Кондиціонер Idea ISR - 09HR-BN1 Babу | 8 392 грн. |
Перш ніж купувати, я запитав себе: Що повинен вміти домашній кондиціонер? Зрозуміло, що він повинен виконувати основне завдання – добре охолоджувати та гріти, але крім цього бажано мати хороші кути повороту вертикальних та горизонтальних жалюзі, функцію регулювання вологості, нормальні фільтри та таймер. Не всі ці можливості є обов'язковими, але з ними комфорту буде помітно більше. Та й не останню роль у виборі грає вартість. Керуючись такими міркуваннями, я і вибрав кондиціонер IDEA ISR-12HR-BN1 виробництва відомого китайського концерну Midea. Класно охолоджує, особливо у режимі Турбо. Навіть у сильну спеку вже через 20-25 хвилин у кімнаті встановлюється бажана температура. Для зменшення шуму (а внутрішній блок все ж таки не безшумний) можна вручну вибрати чотири швидкості обертання вентилятора. Кута повороту вертикальних напрямних достатньо, щоб відхилити потік і не опинитися під крижаним протягом. Фільтри легко витягуються та чистяться пилососом. У нагоді функція таймера з вбудованим годинником. За таймером кондиціонер сам вмикається за півгодини до звичайного часу повернення з роботи. Цих 30 хвилин досить, щоб створити комфортну температуру. Ну і коштує ця модель недорого і, гадаю, її може собі дозволити майже кожна сім'я. Регулювати горизонтальні жалюзі можна лише вручну і лише за вимкненого кондиціонера. Зовнішній блок шумить пристойно. Добре, що була можливість встановити його на глухій торцевій стіні будинку. Інакше були б усі шанси зіпсувати стосунки із сусідами, які сплять із відчиненими вікнами. Внутрішній блок вночі можна залишати лише на найменшій швидкості обертання вентилятора. При цьому він все одно буде чути, але не голосно і сну його шум не заважає. |
Додати відгук
Модификації IDEA ISR-09HR-BN1
Ціни на IDEA ISR-09HR-BN1 |
---|---|---|---|---|
IDEA ISR-07HR-BN1 20 м² | від 7 880 грн. | 2 пропозиції | ||
IDEA ISR-09HR-BN1 25 м² | від 8 010 грн. | 3 пропозиції | ||
IDEA ISR-12HR-BN1 35 м² | від 10 336 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →