Кондиціонер IDEA ITB-18HR-SA6-BN1 53 м²
IDEA ITB-18HR-SA6-BN1 53 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:53 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:1700/1790 Вт
Функції:нічний режим
Повітрозабір з двох сторін. Статичний тиск до 80 Па.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ITB-18HR-SA6-BN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IDEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IDEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IDEA ITB-18HR-SA6-BN1 53 м²
Idea Idea ITB-18HR-SA6-BN1 | 32 560 грн. |
Канальний кондиціонер Idea ITB-18HR-SA6-BN1 /IOU-18HR-SA6-BN1 50/80Pа 2024 | 32 560 грн. |
Кондиционер IDEA ITB-18HR-SA6-BN1 /IOU-18HR-SA6-BN1 50/80Pа | 25 446 грн. |
Модификації IDEA ITB-18HR-SA6-BN1
Ціни на IDEA ITB-18HR-SA6-BN1 |
---|---|---|---|---|
IDEA ITB-18HR-SA6-BN1 53 м² | від 25 446 грн. | 3 пропозиції | ||
IDEA ITB-24HR-SA6-BN1 72 м² | від 32 560 грн. | 3 пропозиції | ||
IDEA ITB-36HR-SA6-BN1 106 м² | від 45 088 грн. | 2 пропозиції | ||
IDEA ITB-48HR-SA6-BN1 147 м² | від 53 281 грн. | 3 пропозиції | ||
IDEA ITB-60HR-SA6-BN1 176 м² | від 58 863 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →