Кондиціонер IDEA ISR-18HR-PA7-N1 53 м²
Очікується у продажу 10 599 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 53; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 1655/1572; Потужність в режимі охолодження (Вт): 5350; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 5700; Циркуляція (м³/год): 950; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): -/46 |
IDEA ISR-18HR-PA7-N1 53 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:53 м²
t обігріву:від -10 °C
Споживання:1655/1572 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Можливість установки модуля Wi-Fi (купується окремо)
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ISR-18HR-PA7-N1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IDEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IDEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації IDEA ISR-18HR-PA7-N1
Ціни на IDEA ISR-18HR-PA7-N1 |
---|---|---|---|---|
IDEA ISR-07HR-PA7-N1 ION 21 м² | від 7 500 грн. | 1 пропозиція | ||
IDEA ISR-09HR-PA7-N1 ION 27 м² | від 8 030 грн. | 3 пропозиції | ||
IDEA ISR-12HR-PA7-N1 ION 35 м² | від 12 750 грн. | 3 пропозиції | ||
IDEA ISR-18HR-PA7-N1 53 м² | від 10 599 грн. | 3 пропозиції | ||
IDEA ISR-24HR-PA7-N1 72 м² | від 18 480 грн. | 3 пропозиції |