ЖК-панель Iiyama ProLite LE4340UHS-B1 43 "
Фото 14 |
Iiyama ProLite LE4340UHS-B1 43 "
Діагональ:43 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 7 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:5 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Роз'єми:VGA, DVI-D, HDMI, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite LE4340UHS-B1 43 "
Усі ціни 6 →Информационный дисплей iiyama ProLite LE4340UHS-B1 | 27 490 грн. |
Монітор Iiyama Prolite Le4340Uhs-B1 (42,5'') Czarny | 25 584 грн. |
Iiyama Prolite Le4340Uhs-B1 (42,5'') Czarny | 24 960 грн. |
Iiyama Prolite Le4340Uhs-B1 (42,5'') Czarny | 25 584 грн. |
Iiyama Prolite Le4340Uhs-B1 (42,5'') Czarny | 26 208 грн. |
Інформаційний дисплей Iiyama ProLite LE4340UHS-B1 | 27 484 грн. |
Модификації Iiyama ProLite LE4340UHS-B1
Ціни на Iiyama ProLite LE4340UHS-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LE4340UHS-B1 43 " | від 24 960 грн. | 6 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LE5040UHS-B1 50 " | від 41 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Iiyama ProLite LE5540UHS-B1 55 " | від 41 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Iiyama ProLite LE7540UHS-B1 75 " | від 157 560 грн. | 7 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LE8640UHS-B1 86 " | від 209 680 грн. | 7 пропозицій |