Настінне кріплення Gembird WM-60ST-01
Фото 13 |
Gembird WM-60ST-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird WM-60ST-01
Кронштейн Gembird WM-60ST-01 | 1 549 грн. |
Кронштейн Gembird WM-60ST-01 | 1 159 грн. |
Gembird WM-60ST-01 Black | 1 199 грн. |
Кріплення настінне Gembird WM-60ST-01 32"-60" похило-поворотне | 1 295 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →