Wi-Fi камера Atis AI-462T
Відео 3Фото 9 |
Atis AI-462T |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atis AI-462T
Усі ціни 7 →Wi-Fi видеокамера поворотная 2 Мп с Wi-Fi ATIS AI-462T для системы видеона | 1 710 грн. |
Wi-Fi відеокамера поворотна настільна 2 Мп з Wi-Fi ATIS AI-462T | 1 800 грн. |
Wi-Fi відеокамера поворотна 2 Мп з Wi-Fi ATIS AI-462T для системи відеоспо | 1 800 грн. |
Wi-Fi відеокамера поворотна 2 Мп ATIS AI-462T | 1 800 грн. |
2 Мп поворотна Wi-Fi IP-відеокамера Atis AI-462T | 1 755 грн. |
Wi-Fi відеокамера поворотна 2 Мп з Wi-Fi ATIS AI-462T | 1 755 грн. |
Wi-Fi відеокамера поворотна 2 Мп з Wi-Fi ATIS AI-462T для системи відеоспо | 1 800 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →