Інсталяція для туалету Imprese I8120 WC
Фото 4 |
Imprese I8120 WC без унітазунітаз |
|
Інсталяція має регулювання глибини (від 126 до 170 мм)
Додатково може комплектуватися унітазом і аксесуарами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese I8120 WC
Усі ціни 34 →Інсталяції для унітазу Imprese 3 в 1 i8120 + Унітаз підвісний Am.Pm Bliss | 12 556 грн. |
Інсталяції для унітазу Imprese 3 в 1 i8120 + Унітаз підвісний Volle Amadeu | 9 200 грн. |
Комплект інсталяції IMPRESE кнопка хром безобідковий унітаз LAUFEN з кришк | 19 547 грн. |
Инсталляции для унитаза Imprese 3 в 1 i8120 + Унитаз подвесной Roca Gap Cl | 13 500 грн. |
Інсталяція IMPRESE i8120 з панеллю змиву Pan i8100 + унітаз LAUFEN Pro Rim | 19 547 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Imprese I8120 WC
Ціни на Imprese I8120 WC |
---|---|---|---|---|
Imprese i8120 | від 5 962 грн. | 16 пропозицій | ||
Imprese I8120 WC | від 7 740 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →