Інсталяція для туалету Imprese I9120 WC
Фото 4 |
Imprese I9120 WC без унітазунітаз |
|
Регулювання монтажної глибини. Фанове відведення для зливу і перехідник діаметром 90/110 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese I9120 WC
Інсталяції для унітазу Imprese 3 в 1 i9120 (клавіша PANI хром) + Унітаз пі | 13 416 грн. |
Инсталляции для унитаза Imprese 3 в 1 i9120 (клавиша PANI хром) + Унитаз п | 14 880 грн. |
Інсталяції для унітазу Imprese 3в1 i9120 (клавіша PANI хром) + Унітаз підв | 14 190 грн. |
Інсталяції для унітазу Imprese 3 в 1 i9120 (клавіша PANI хром) + Унітаз пі | 13 975 грн. |
Модификації Imprese I9120 WC
Ціни на Imprese I9120 WC |
---|---|---|---|---|
Imprese I9120 | від 5 347 грн. | 38 пропозицій | ||
Imprese I9120 WC | від 13 416 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →