Інсталяція для туалету Imprese I9109
Фото 4 |
Imprese I9109 без унітазунітаз |
|
Регулювання монтажної глибини. Фанове відведення для зливу і перехідник діаметром 90/110 мм
Додатково може комплектуватися унітазом, кнопкою змиву і аксесуарами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese I9109
Усі ціни 15 →Інсталяції для унітазу Imprese 3 в 1 i9109 (клавіша PANI біла) | 6 128 грн. |
Інсталяція для унітазу Imprese 3в1 (i9109) i9109 | 6 128 грн. |
Комплект інсталяції Imprese 3 в 1 з клавішею змиву та кріпленням (i9109) i | 6 128 грн. |
Imprese Imprese Комплект інсталяції 3в1(клавіша PANI біла) - i9109 | 5 668 грн. |
Imprese Imprese i9109 | 6 128 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Imprese I9109
Ціни на Imprese I9109 |
---|---|---|---|---|
Imprese I9109 | від 5 668 грн. | 16 пропозицій | ||
Imprese I9109 WC | від 15 200 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →