Тумба під умивальник Imprese Labe 65 f3204W
Фото 5 |
Imprese Labe 65 f3204W 62 см77 см |
|
Габарити тумби вказані без урахування умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Labe 65 f3204W
Усі ціни 6 →Тумба із умивальником IMPRESE LABE 62.3x42x42.7см підвісна біла f3204W | 6 428 грн. |
Тумба підвісна Imprese Labe 65 см з умивальником, білий (f3204W) f3204W | 6 428 грн. |
Imprese Imprese LABE комплект меблів 65см, білий: тумба підвісна, 1 ящик + | 5 638 грн. |
Тумба підвісна з умивальником IMPRESE LABE 65 см (f3204W) | 6 428 грн. |
Тумба підвісна IMPRESE LABE 65см біла з накладним умивальником i110301 | 10 767 грн. |
Тумба із умивальником IMPRESE LABE 62.3x42x42.7см підвісна біла f3204W | 6 428 грн. |
Модификації Imprese Labe 65 f3204W
Ціни на Imprese Labe 65 f3204W |
---|---|---|---|---|
Imprese Labe 65 f3204W | від 5 638 грн. | 6 пропозицій | ||
Imprese Labe 80 f3214W | від 7 299 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →