Тумба під умивальник Volle Fiesta 60 (15-600-01)
Фото 3 |
Volle Fiesta 60 |
|
Умивальник може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Fiesta 60
Усі ціни 15 →Підвісна тумба з умивальником 60 см VOLLE FIESTA 15-600-01 | 11 508 грн. |
Тумба подвесная VOLLE FIESTA с умывальником, 60 см (15-600-01) 194233 | 11 508 грн. |
Тумба з раковиною Volle FIESTA 60 см (15-600-01) 15-600-01 | 11 508 грн. |
Тумба із раковиною для ванної VOLLE FIESTA 61x60x46см підвісна білий 15-60 | 11 508 грн. |
Тумба підвісна Volle FIESTA 60 см з умивальником, білий (15-600-01) 15-600 | 11 508 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Volle Fiesta 60
Ціни на Volle Fiesta 60 |
---|---|---|---|---|
Volle Fiesta 60 | від 9 321 грн. | 16 пропозицій | ||
Volle Fiesta 80 | від 16 408 грн. | 10 пропозицій | ||
Volle Fiesta 100 | від 18 143 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →