Тумба під умивальник Imprese Nove Vlna 80 f32103W
Фото 7 |
Imprese Nove Vlna 80 f32103W |
|
Габарити тумби вказані без урахування умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Nove Vlna 80 f32103W
Усі ціни 14 →Тумба підвісна Imprese Nove Vlna 80 см f32103W з раковиною | 18 182 грн. |
Тумба подвесная IMPRESE Nova Vlna с умывальником, 80 см (f32103W) 196106 | 18 182 грн. |
Тумба із умивальником IMPRESE NOVA VLNA 80x60x46см підвісна біла f32103W | 18 182 грн. |
Тумба підвісна Imprese Nova Vlna M 80 см з умивальником, чорний (f32103B) | 11 299 грн. |
Imprese Imprese NOVA VLNA комплект меблів 80см, білий: тумба підвісна, 2 я | 16 273 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Imprese Nove Vlna 80 f32103W
Ціни на Imprese Nove Vlna 80 f32103W |
---|---|---|---|---|
Imprese Nova Vlna 60 f32003W | від 7 517 грн. | 16 пропозицій | ||
Imprese Nove Vlna 70 f32703W | від 8 323 грн. | 9 пропозицій | ||
Imprese Nove Vlna 80 f32103W | від 10 113 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →