Тумба під умивальник Moydodyr Bravo 70-A 00-0006475
Фото 6 |
Moydodyr Bravo 70-A 00-0006475 70 см80 см |
|
Корпус виготовлений із ДСП Kronospan товщиною 16 мм. Фасад із МДФ Kronospan товщиною 16 мм. Корпус та фасад пофарбовані трьома шарами фарби Iris (Іспанія). Умивальник виготовлений із штучного каменю. Напрямні плавного закривання Hettich (Німеччина).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Bravo 70-A 00-0006475
Тумба Bravo 70-A с умывальником Cosmopolitan 70 белая/дуб крафт mdd-00-000 | 9 600 грн. |
Тумба BRAVO 70-A з умивальником Cosmopolitan 70 біла mdd-00-0006475 | 9 600 грн. |
Тумба Мойдодыр Bravo 70-A с умывальником Cosmopolitan 70 белая/дуб крафт 0 | 9 600 грн. |
Тумба BRAVO 70-A з умивальником Cosmopolitan 70 біла mdd-00-0006475 | 9 600 грн. |
Тумба Мойдодир BRAVO-70-A з умивальником Cosmopolitan 70 | 9 000 грн. |
Модификації Moydodyr Bravo 70-A 00-0006475
Ціни на Moydodyr Bravo 70-A 00-0006475 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Bravo 70-A 00-0006475 | від 9 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Moydodyr Bravo 80-A 00-0006476 | від 9 450 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →