Тумба під умивальник Imprese Labe 80 f3214W
Фото 5 |
Imprese Labe 80 f3214W 62 см77 см |
|
Габарити тумби вказані без урахування умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Labe 80 f3214W
Тумба із умивальником IMPRESE LABE 77.3x42x42.7см підвісна біла f3214W | 7 299 грн. |
Тумба підвісна Imprese Labe 80 см з умивальником, білий (f3214W) f3214W | 7 299 грн. |
Тумба підвісна з умивальником IMPRESE LABE 80 см (f3214W) | 7 299 грн. |
Тумба підвісна IMPRESE LABE 80см біла з накладним умивальником i110302 | 12 747 грн. |
Модификації Imprese Labe 80 f3214W
Ціни на Imprese Labe 80 f3214W |
---|---|---|---|---|
Imprese Labe 65 f3204W | від 5 638 грн. | 5 пропозицій | ||
Imprese Labe 80 f3214W | від 7 299 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →