Тумба під умивальник AM-PM X-Joy 55 (M85AFHX0552WG)
Фото 11 |
AM-PM X-Joy 55 55 см65 см |
|
Протиковзке внутрішнє покриття скриньки .Спеціальний спосіб фарбування довговічних поліакрилових емалей в 7 шарів.
Умивальник може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM X-Joy 55
Усі ціни 14 →Тумба підвісна Am.Pm X-Joy 55 см M85-FHX0552-WC0552WG38 з умивальником | 16 541 грн. |
Тумба з раковиною AM.PM X-Joy 55 см (M85-FHX0552-WC0552WG38) M85-FHX0552-W | 16 541 грн. |
Тумба с раковиной подвесная AM.PM X-Joy, 55 см, M85-FHX0552-WC0552WG38 192 | 16 541 грн. |
Комплект меблів тумба з умивальником AM.PM X-Joy 55 х 45 х h60 см, білий г | 16 541 грн. |
AM.PM AM.PM X-Joy M85-FHX0552-WC0552WG38 | 16 541 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації AM-PM X-Joy 55
Ціни на AM-PM X-Joy 55 |
---|---|---|---|---|
AM-PM X-Joy 55 | від 14 887 грн. | 14 пропозицій | ||
AM-PM X-Joy 65 | від 16 354 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →