Тумба під умивальник Moydodyr Line Craft 60 00-0008539
Фото 7 |
Moydodyr Line Craft 60 00-0008539 |
|
Тумба виготовлена із ДСП фірми Kronospan (Польща). Меблевий умивальник Amidicon Cosmo з литого мармуру.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Line Craft 60 00-0008539
Тумба Line Craft 60 с умывальником Cosmo 60 дуб крафт mdd-00-0008539 | 8 556 грн. |
Тумба Line Craft 60 з умивальником Cosmo 60 дуб крафт mdd-00-0008539 | 8 556 грн. |
Тумба Line Craft 60 з умивальником Cosmo 60 дуб крафт mdd-00-0008539 | 8 556 грн. |
Модификації Moydodyr Line Craft 60 00-0008539
Ціни на Moydodyr Line Craft 60 00-0008539 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Line Craft 60 00-0008539 | від 8 556 грн. | 3 пропозиції | ||
Moydodyr Line Craft 70 00-0008540 | від 9 372 грн. | 4 пропозиції | ||
Moydodyr Line Craft 80 00-0008541 | від 9 859 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →