Ванна Imprese Milada 160x70 см
Imprese Milada 160x70 B0701006070 |
|
Вбудовані підлокітники.
Ніжки, бічна панель та сифон у комплект не входять (придбаваються окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Milada 160x70 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Imprese Milada 160x70 b0701006070 | 9 890 грн. |
Ванна акрилова Imprese Milada 160×70 без ніжок b0701006070 | 8 698 грн. |
Ванна акрилова IMPRESE MILADA 170х70 без ніжок (b0701006070) | 9 890 грн. |
Ванна акрилова IMPRESE MILADA 160х70 см без ніжок (b0701006070) | 9 890 грн. |
Ванна акрилова Imprese Milada 160x70 b0701006070 | 9 890 грн. |
Ванна акриловая IMPRESE MILADA 160x70 b0701006070 | 9 099 грн. |
Модификації Imprese Milada
Ціни на Imprese Milada |
---|---|---|---|---|
Imprese Milada 150x70 см | від 8 527 грн. | 5 пропозицій | ||
Imprese Milada 160x70 см | від 8 698 грн. | 6 пропозицій | ||
Imprese Milada 170x70 см | від 8 170 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →