Холодильник Indesit LI 8 S1E S сріблястий (859991627880)
Фото 4 |
Indesit LI 8 S1E S сріблястий 2022 рік |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indesit LI 8 S1E S сріблястий
Усі ціни 62 →Indesit Indesit LI8S1ES | 16 599 грн. |
Холодильник Indesit LI8 S1E S | 16 699 грн. |
Indesit LI8 S1E S холодильник Low Frost, ICON, 372 л, А+, Висота 188.9 см, | 14 100 грн. |
INDESIT LI8S1ES | 15 253 грн. |
Холодильник Indesit LI8S1ES | 16 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Indesit LI 8 S1E S
Ціни на Indesit LI 8 S1E S |
---|---|---|---|---|
Indesit LI 8 S1E W білий | від 14 036 грн. | 61 пропозиція | ||
Indesit LI 8 S1E X нержавіюча сталь | від 17 520 грн. | 5 пропозицій | ||
Indesit LI 8 S1E S сріблястий | від 13 849 грн. | 62 пропозиції | ||
Indesit LI 8 S1E K чорний | від 15 920 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →