Холодильник Indesit LI 8 S1E X нержавіюча сталь (859991628440)
Фото 4 |
Indesit LI 8 S1E X нержавіюча сталь 2022 рік |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indesit LI 8 S1E X нержавіюча сталь
Indesit Li8 S1E X | 17 958 грн. |
Indesit Li8 S1E X | 18 396 грн. |
Indesit Li8 S1E X | 17 520 грн. |
Indesit LI 8 S1E X | 24 682 грн. |
Indesit LI 8 S1E X | 25 284 грн. |
Модификації Indesit LI 8 S1E X
Ціни на Indesit LI 8 S1E X |
---|---|---|---|---|
Indesit LI 8 S1E W білий | від 13 999 грн. | 57 пропозицій | ||
Indesit LI 8 S1E X нержавіюча сталь | від 17 520 грн. | 5 пропозицій | ||
Indesit LI 8 S1E S сріблястий | від 13 849 грн. | 57 пропозицій | ||
Indesit LI 8 S1E K чорний | від 15 920 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →