Холодильник Indesit LI 8 S1E K чорний (859991628430)
Фото 4 |
Indesit LI 8 S1E K чорний 2022 рік |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indesit LI 8 S1E K чорний
Усі ціни 7 →Холодильник Indesit LI8S1EK | 21 001 грн. |
Холодильник Indesit LI8 S1E K | 20 262 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Indesit LI8 S1E K | 18 299 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Indesit LI8 S1E K LI8S1EK | 17 435 грн. |
Indesit Li8 S1E K | 15 920 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Indesit LI8 S1E K LI8S1EK | 17 431 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Indesit LI8 S1E K | 17 425 грн. |
Модификації Indesit LI 8 S1E K
Ціни на Indesit LI 8 S1E K |
---|---|---|---|---|
Indesit LI 8 S1E W білий | від 13 899 грн. | 62 пропозиції | ||
Indesit LI 8 S1E X нержавіюча сталь | від 17 520 грн. | 5 пропозицій | ||
Indesit LI 8 S1E S сріблястий | від 13 849 грн. | 61 пропозиція | ||
Indesit LI 8 S1E K чорний | від 15 920 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →