Каструля Infinity Home Cooking 6788063
Infinity Home Cooking 6788063 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Infinity 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Infinity.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Infinity Home Cooking 6788063
Усі ціни 14 →Каструля емальована Infinity Home cooking, зі скляною кришкою, 24 см, 6 л, | 491 грн. |
Каструля Infinity SD-1532 Home cooking 24 см 6 л (6788063) | 570 грн. |
Кастрюля Infinity SD-1532 Home cooking 24 см 6 л (6788063) | 570 грн. |
Кастрюля с крышкой Infinity Home cooking 24 см 6 л 6788063 | 599 грн. |
Кастрюля INFINITY SD-1532 /стекл.кр/24 см/6 л/Home cooking (6788063) 67880 | 686 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Infinity Home Cooking 6788063
Ціни на Infinity Home Cooking 6788063 |
---|---|---|---|---|
Infinity Home Cooking 6788059 | від 489 грн. | 4 пропозиції | ||
Infinity Home Cooking 6788060 | від 539 грн. | 3 пропозиції | ||
Infinity Home Cooking 6788061 | від 629 грн. | 3 пропозиції | ||
Infinity Home Cooking 6788062 | від 749 грн. | 4 пропозиції | ||
Infinity Home Cooking 6788063 | від 486 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →