Сковорідка Brizoll Next N2240-P 22 см
Фото 5 |
Brizoll Next N2240-P |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll Next N2240-P 22 см
Усі ціни 7 →Сковорода чавунна Brizoll Next з ручкою 22х4 см (N2240-P) | 329 грн. |
Сковорода чавунна Brizoll Next 220см (N2240-P) | 361 грн. |
Сковорода чугунная Brizoll Next 220см (N2240-P) | 361 грн. |
Сковорода 220х40 мм чавун Next BRIZOLL (N2240-P) | 329 грн. |
Сковорода чавунна NEXT 220 х 40 мм (N2240-P) | 329 грн. |
Сковорода чавунна Brizoll Next N2240-P 22 см | 396 грн. |
Сковорода чавунна NEXT 220 х 40 мм (4-13-N2240-P) | 478 грн. |
Модификації Brizoll Next N2240-P
Ціни на Brizoll Next N2240-P |
---|---|---|---|---|
Brizoll Next N2240-P 22 см | від 329 грн. | 7 пропозицій | ||
Brizoll Next N2447-P 24 см | від 367 грн. | 11 пропозицій | ||
Brizoll Next N2654-P 26 см | від 398 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →