Logitech G Pro X
Відео 49Фото 33 |
Logitech G Pro X |
|
Багатофункціональна геймерська гарнітура з кабельним підключенням, оснащена знімним мікрофоном і підтримує систему віртуалізації навколишнього багатоканального звучання, яка реалізується за рахунок комплектного ЦАП-адаптера (підключається до ПК по інтерфейсу USB). Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії з лінійки ігрових гарнiтур Logitech 2019-го модельного року.
Від моделі G Pro 2019 відрізняється підтримкою комплексу технологій Blue Voice, що дозволяє використовувати цифрову обробку голосу в реальному масштабі часу. Завдяки знімному 1,5-метровому кабелю з роз'ємом mini-Jack, навушники Logitech G Pro X 2019 можуть ефективно працювати не тільки з персональними комп'ютерами або ноутбуками, але і різними мобільними пристроями — планшетами, смартфонами і плеєрами.
Високоякісні 50-мм динамічні випромінювачі з неодимовими магнітами забезпечують гучне і порівняно збалансоване (порівняно з іншими ігровими гарнітурами) звучання. Підійдуть для прослуховування музики популярних жанрів, чудово впораються з озвучуванням фільмів. При аналоговому підключенні забезпечують повноцінний стереозвук, при використанні USB-ЦАП-адаптера підтримують віртуалізацію багатоканального звучання у форматі DTS Headphone:X 2.0. У будь-якому разі, в іграх навушники дають точно позиційований і реалістичний звук, що дозволяє швидко орієнтуватися в мінливій ігровій обстановці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G Pro X
Усі ціни 95 →Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless (981-001275) Magenta 981-001275 | 7 999 грн. |
Ігрові навушники Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818) | 4 149 грн. |
Навушники Logitech G PRO X 981-000818 | 4 499 грн. |
Ігрові навушники Logitech Pro X Gaming (Black) 981-000818 | 4 499 грн. |
Навушники Logitech G Pro X 2 LIGHTSPEED (L981-001275) Magenta | 7 999 грн. |
2 4 4 13 |
Користуюсь уже 2 роки. З мінусів не помітив нічого такого. Так дорого в порівнянні з новими моделями. Але якість мікрофона відмінна. Звуки в іграх теж відмінні, все зрозуміло та чутно на добрі дистанції. Єдине, що багато з'єднань із пластику, тому при падінні відколюватиметься швидко! Якість звуку, мікрофон, зручність та вага Немає Galahad: користуюся Logitech G Pro X більше року |
Краще купити Sennheiser GSP (наприклад 600, але можна й інші) або б/в Beyerdynamic MMX 300 - Зручна посадка
- Нормальна вага - Знімний мікрофон - Знімний кабель - Знімні амбушури - Якість звуку за таку ціну (Sennheiser GSP за порівнянною ціною звучать незрівнянно краще)
- З часом "хромовані" кола з боків навушників стираються і виглядають огидно - Пластикові елементи по краях оголов'я ламалися постійно і доводилося замовляти з інтернету (простіше було б напевно нові вуха купити, судячи з ціни) - Тричі змінював кабель за півтора роки, перетирається - облізла ізоляція на проводах, що йдуть від вух до оголов'я (через 10 місяців) - Шкірзамові амбушури облізли за пару місяців Антон: користуюся Logitech G Pro X більше року |
Добре грають басів для любителів басу трохи не вистачає навіть після еквалайзера. В іграх все чітко чутно комплектна аудіокарта померла через 3 місяці користування 1 1: |